Новини публікуються мовою оригіналу

Заступник Голови Державної фіскальної служби України Костянтин Лікарчук представив колективу Київської міської митниці ДФС нового очільника. Згідно з наказом Голови ДФС України, ним став Ігор Піковський.

Під час заходу Костянтин Лікарчук підкреслив, що Київська міська митниця є ключовою в системі митних органів України. «Стосовно митниці, то наразі є питання наповнення бюджету, є низка запитань, пов’язаних із митним оформленням. Я сподіваюсь, що за керівництва Ігоря Піковського ці всі ситуації будуть урегульовані й Київська міська митниця працюватиме без нарікань як із боку керівництва, так і з позиції бізнесу та громадськості. Упевнений, що столична митниця залишиться лідером у митній системі й буде опорою з позиції наповнення бюджету держави та взірцем і прикладом наслідування для інших», — зазначив посадовець.

Ігор Піковський подякував за високу довіру керівництва країни та Державної фіскальної служби. «Сподіваюсь, що ми виправдаємо ті сподівання, які висловив Костянтин Ігорович. Розумію, що це найкраща, найкваліфікованіша та найпотужніша митниця України. Напевно, є деякі проблемні  питання з приводу її роботи, але я маю чітко сформовані завдання та визначені пріоритети. Удосконалюватимемо свою роботу, працюватимемо над створенням комфортніших умов для підприємців і залучатимемо громадськість до співпраці, щоб і надалі залишатися флагманом митної справи, яка є складовою Державної фіскальної служби», — завершив свій виступ новий керівник.

 

Біографічна довідка:

Ігор Олександрович Піковський народився 1957 року в м. Рівне.

Має вищу освіту. Кандидат технічних наук. У доробку Ігоря Піковського понад 50 наукових робіт та авторство понад 20 винаходів.

Має досвід роботи в митних органах. У 2008–2010 рр. обіймав посаду першого заступника Голови Державної митної служби України.

Указом Президента 2010 року присвоєне спеціальне звання Державного радника митної служби 2 рангу.

У травні 2014 року обрано депутатом Київради.

 

Головне управління ДФС у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»