Новини публікуються мовою оригіналу

При зміні платником податку місцезнаходження (місця проживання) у межах одного адміністративного району змінюються дані, що містяться в Єдиному банку даних юридичних осіб та Реєстрі самозайнятих осіб, але при цьому не змінюється їх основне місце обліку в контролюючих органах. Так вважають фахівці ГУ ДФС у Волинській області.

Стосовно платників податків, відомості про яких уключаються до ЄДР: інформація про зміну місцезнаходження/місця проживання оновлюється в контролюючих органах на підставі відомостей, отриманих від державного реєстратора, у порядку, визначеного Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» від 15.05.2003 р. № 755-IV.

Стосовно платників податків, відомості про яких не включаються до ЄДР: інформація про зміну місцезнаходження/місця проживання оновлюється на підставі уточнених документів і заяви форми № 1-ОПП (для юридичних осіб) або форми № 5-ОПП (для фізичних осіб), які подаються до контролюючого органу, в якому вони перебувають на обліку, протягом 10 календарних днів із дня внесення змін. Відповідні заяви заповнюються з відміткою «Зміни» та зазначається нова адреса місцезнаходження платника податків.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»