Мінекономрозвитку визначилося з порядком проходження навчання спеціалістів у сфері здійснення державних закупівель та підвищення кваліфікації. Про це свідчить однойменний проект наказу, що з’явився на сайті міністерства.

Уповноважений орган хоче, аби в обов’язковому порядку проходили навчання з питань організації та здійснення державних закупівель й отримували сертифікат про його проходження голова та секретар комітету з конкурсних торгів. Для цього їм нададуть термін — три місяці з наступного дня після першого призначення їх до комітету з конкурсних торгів. Однак у такі строки проходитимуть навчання лише ті, хто приступив до виконання обов’язків у комітеті з конкурсних торгів після набрання чинності відповідним наказом.

Головам та секретарям, які призначені до комітетів із конкурсних торгів до набрання чинності вказаним наказом, відведуть 6 місяців на проходження зазначеного навчання.

У подальшому голови та секретарі комітету з конкурсних торгів проходитимуть підвищення кваліфікації з питань організації та здійснення державних закупівель не рідше ніж раз на два роки.

ДП «Зовнішторгвидав України» буде доручено, зокрема:

  • створити й забезпечити функціонування екзаменаційного центру;
  • оприлюднити на веб-порталі Уповноваженого органу перелік навчальних закладів, на базі яких проводиться навчання спеціалістів з питань організації та здійснення державних закупівель і підвищення їх кваліфікації.

Проект наказу Мінекономрозвитку «Про проходження навчання спеціалістів з питань організації та здійснення державних закупівель та підвищення кваліфікації».

Текст документа розміщено на сайті Мінекономрозвитку

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»