Новини публікуються мовою оригіналу

Податківці в підкатегорії 123.03. Інформаційно-довідкового ресурсу «ЗІР» нагадали: згідно зі ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР (даліЗакон № 265), суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані, зокрема, застосовувати реєстратори розрахункових операцій, що включені до Державного реєстру РРО, із додержанням установленого порядку їх застосування.

У Державному реєстрі реєстраторів розрахункових операцій, затвердженому наказом ДФС від 09.07.2015 р. № 485, є РРО, що дають змогу за необхідності враховувати товар (послуги) за декількома податковими ставками, у тому числі — із туристичного збору.

Тож, як вважають податківці, під час розрахунку за надання туристичної послуги слід проводити розрахунок на повну суму вартості послуги, до якої входить і туристичний збір.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»