Фонд держмайна затвердив Примірні показники звичайної ціни послуг при проведенні оцінки майна у центральному апараті Фонду державного майна України та його регіональних відділеннях.

Звичайні ціни застосовують, зокрема, під час укладання договору на проведення оцінки у випадку, якщо конкурсний відбір пройшов один учасник — суб’єкт оціночної діяльності.

Примірні показники звичайної ціни затверджено щодо:

  • окремих груп об’єктів (нерухомого майна; цілісних майнових комплексів; колісних транспортних засобів тощо);
  • об’єктів аукціону (нерухомого майна; цілісних майнових комплексів);
  • експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти приватизації.

У текстах договорів на проведення послуг з оцінки майна (зокрема об’єктів аукціону) та експертної грошової оцінки земельних ділянок, що укладаються центральним апаратом Фонду держмайна та його регіональними відділеннями із суб’єктами оціночної діяльності, необхідно зазначати, що під час визначення вартості виконання послуг враховують індекс інфляції.

Звичайні ціни на послуги з оцінки майна затверджені з урахуванням індексу інфляції, що склався в першому півріччі 2013 року (у розмірі 100,2%).

Наказ Фонду держмайна «Щодо Примірних показників звичайної ціни послуг на виконання послуг з оцінки майна, земельних ділянок та об’єктів аукціону» від 09.08.2013 р. № 1589

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»