Відповідно до проекту постанови «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», нормотворці пропонують встановити для всіх підприємств нові строки подання річної фінзвітності. Так, згідно з проектом звітувати до органів статистики за результатами року підприємства повинні будуть не пізніше 28 лютого наступного року. Наразі ж вони мають подавати звітність не пізніше 9 лютого.

Разом із тим пропонованим для обговорення проектом передбачається й перенесення строків із 1 січня 2014 року на 1 січня 2015 року для складання фінансової звітності за М(С)ФЗ кредитними спілками.

Крім цього, проектом постанови передбачено й викладення в новій редакції Заходів щодо застосування міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні, реалізація яких планується протягом 2013 – 2016 років.

Зокрема вже до кінця 2013 року Мінфін разом із Мін’юстом мають підготувати законопроект щодо регулювання порядку подання фінансової звітності в електронній формі за принципом «єдиного вікна» та усунення суперечностей між міжнародними стандартами та національним законодавством.

Більш детально ознайомитися з проектом можна тут.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»