Відтепер батьки онкохворих дітей володітимуть інформацією про те, на які препарати вони можуть розраховувати безкоштовно та, відповідно, вимагати виписування рецептів на них від лікарів закладів охорони здоров’я.

Така інформація щодо наявних лікарських засобів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, що закуплені за кошти державного бюджету, має бути розміщена на інформаційних стендах, поблизу вікон реєстрації та в приймальних відділеннях закладів охорони здоров’я.

Нагадаємо: нещодавно МОЗ України наказом від 27.06.2013 р. № 561 запровадив оперативне та періодичне інформування населення й пацієнтів щодо забезпеченості лікарськими засобами та виробами медичного призначення, що закуповуються за бюджетні кошти.

Інформація про кількість і наявні залишки таких медпрепаратів, а також про їх розподіл за закладами має бути розміщена на тематичних сторінках офіційних веб-сайтів регіонів (закладів підпорядкування МОЗ України). Щоправда, як потрапити на ці веб-сайти поки не відомо.

За інформацією Урядового порталу

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»