Останнім часом досить багато інформації про плани Київського метрополітену відмовитися від жетонів. Міська влада планомірно реалізовує проект «Картка киянина». Один із напрямків її застосування — розрахунок за проїзд у комунальному транспорті. Однак досі не відомий механізм контролю. Який документ отримає людина, що розплатилася за допомогою картки киянина? Логічно, що це має бути квиток.

Тож скоро на заміну досить зручним багаторазовим жетонам має прийти система з одноразовими паперовими квиточками. Чи додасть це зручності, варто запитати в жителів м. Харкова. Чого така новація має додати точно, так це сміття.

Більше того, адмінштраф за безквитковий проїзд планують поширити й на метро. Принаймні в проекті закону, який розміщений на сайті СПО об’єднань профспілок, пропонується доповнити статті Кодексу про адміністративну відповідальність відповідними нормами. До того ж право штрафувати хочуть надати ледь не всім працівникам метрополітену. Це — начальник метрополітену, чергові по станції, чергові постів централізації, чергові по залу, квиткові касири, контролери метрополітену.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»