Новини публікуються мовою оригіналу

Із 27 червня 2015 року роботодавці повідомляють про прийняття найманих працівників на роботу за новим порядком

Фахівці Голосіївської податкової нагадують роботодавцям, що Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 р. № 413 затверджено порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу. Указаний документ набрав чинності із дня його опублікування — 27 червня 2015 року.

Порядок передбачає, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації чи вповноваженим ним органом (особою) або фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника ЄСВ за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

  • засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу й електронного підпису;
  • на паперових носіях разом із копією в електронній формі;
  • на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Порядок можна переглянути за посиланням.

Форма повідомлення — у додатку.

До набрання чинності порядком Кабінетом Міністрів України «повідомленням» уважалось заповнення таблиці 5 додатку 4 до Порядку № 454, яке подавалось у складі обов’язкової звітності за календарний місяць до територіальних органів фіскальної служби за основним місцем обліку платника із зазначенням трудових відносин із прийнятими працівниками. Окремо при кожному прийнятті працівника на роботу титульний аркуш із таблицею 5 додатка 4 до Порядку № 454 не подавався.

Роботодавцям варто пам’ятати, що відповідно до ч. 3 ст. 24 КЗпП України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або вповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Зауважимо: працівники також мають відстоювати свої конституційні права — вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових вiдносин. Треба чітко усвідомити, що згода отримувати зарплату «в конвертах»  може позбавити в майбутньому всіх соціальних гарантій. А легалізація заробітної плати — це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас.

ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»