Міносвіти виписало особливості проведення атестації керівників, їх заступників (далі — керівні кадри) дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів I – II рівнів акредитації. Відповідні зміни внесено до Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

Так, аби зайняти посаду керівника загальноосвітнього та позашкільного навчального закладу, особі необхідно пройти атестацію. А за неналежного виконання посадових обов’язків за поданням керівника органу управління освітою керівні кадри проходитимуть позачергову атестацію.

Атестуватимуть на відповідність займаній посаді керівних кадрів навчальних та інших закладів, що перебувають у сфері управління Міносвіти АР Крим, органів управління освітою обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій, інших відповідних структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади, завідувачів і консультантів республіканської (АР Крим), обласних, Київської та Севастопольської міських психолого-медико-педагогічних консультацій, а також осіб, які призначаються на посади керівників загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, що перебувають у сфері управління Міносвіти АР Крим, органів управління освітою обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій, інших відповідних структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади, атестаційні комісії III рівня.

Наказ Міносвіти «Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників» від 08.08.2013 р. № 1135.

Набирає чинності 30.09.2013 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»