Новини публікуються мовою оригіналу

Верховний Суд України поставив крапку в суперечливому питанні — «чи переноситься строк сплати податку, якщо перенесено строк подання звітності?». І в цьому правда на боці платників податків!

У постанові від 09.06.2015 р. № 21-18а15 викладено таку позицію: у разі якщо останній день строку подання податкової декларації, передбачений пп. 49.18.1 п. 49.18 ст. 49 ПКУ, припадає на вихідний або святковий день, граничним строком подання такої декларації є перший після нього робочий день. Тому початок перебігу встановленого п. 57.1 ПКУ 10-денного строку для сплати зазначеного в декларації податкового зобов'язання пов'язаний саме із таким робочим днем.

Детальніший розгляд цієї постанови читайте в коментарі.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»