Новини публікуються мовою оригіналу

В Україні запрацював новітній сервіс Госпей Україна зі сплати штрафів ДАІ, послуг Державної служби охорони та транспортного податку. Також передбачається, що незабаром запрацює функціонал із надання послуг, пов'язаних із використанням автотранспортних засобів.

Стосовно порядку сплати штрафів ДАІ, нагадаємо: порушник зобов’язаний сплатити протягом 15 днів із дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження чи внесення на неї подання прокурора такої постанови — не пізніш як через 15 днівіз дня повідомлення про залишення скарги чи подання без задоволення (ст. 307 КУпАП).

Зверніть увагу!

Сплату штрафів на місці вчинення порушення КСУ визнав як неправомірною. Згідно з Рішенням КСУ від 26.05.2015 р. № 5-рп/2015, фразу — «справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення» — необхідно розуміти так, що використане в ньому словосполучення «за місцем його вчинення» визначає адміністративно-територіальну одиницю, на яку поширюється юрисдикція відповідного органу, уповноваженого законом розглядати справу про адміністративне правопорушення.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»