Новини публікуються мовою оригіналу

У разі якщо в розрахунковому періоді жінка перебувала у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку за медичним висновком, середня заробітна плата для розрахунку допомоги по вагітності та пологах визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), установленої працівникові на момент настання страхового випадку.

Оскільки період перебування у зазначеній відпустці не входить до страхового стажу і, відповідно, у 12-місячному періоді перед настанням страхового випадку жінка не мала шести відпрацьованих місяців, допомога по вагітності та пологах надається в розрахунку на місяць не більше двократного розміру мінімальної заробітної плати та не менше за розмір мінімальної заробітної плати, установленої законом у місяці настання страхового випадку.

Отже, у згаданому випадку під час нарахування допомоги по вагітності та пологах також застосовується норма п. 2 ч. 4 ст. 19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105.

Такий висновок наводить ФСС із ТВП у листі від 20.02.2015 р. № 5.2-32-374.

Окрім того, також роз’яснено, що допомога по тимчасовій непрацездатності за рахунок коштів Фонду соцстраху інваліду III групи, котрий працює на підприємстві, що не належить до підприємств товариств УТОГ і УТОС, надається починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності або до встановлення МСЕК інвалідності.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»