Новини публікуються мовою оригіналу

Підприємствам, установам та організаціям спрямовуються кошти за бюджетною програмою 2501350 на виплату компенсації в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, за період із січня 2015 року (звіт подається за кожний місяць окремо).

У разі якщо повістки про призов працівників надходили з військових комісаріатів, які розташовані в іншому місті, або надходили з декількох районних (міських) військкоматів, звіти для погодження подають на паперових носіях до кожного військкомату, якими працівники були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Нарахування й виплата середньої заробітної плати проводяться за місцем роботи працівника у строки виплати заробітної плати, установлені колективним договором або іншим локальним актом підприємства.

Звіти подають згідно із додатками до Порядку КМУ від 04.03.2015 р. № 105, в яких передбачено, що підприємства надають інформацію про «нараховану середню заробітну плату» працівникам.

Такі тези наводить Мінсоцполітики в листі від 06.05.2015 р. № 515/13/84-15.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»