Новини публікуються мовою оригіналу

Мінфін підготував проект «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми звіту № ЗВР-1», який оприлюднено на сайті ДФС.

Проектом передбачено, що вимоги до форми й змісту фіскальних касових чеків у частині відображення інших, окрім ПДВ, податків не поширюються на розрахункові документи, що друкуються РРО, уключені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, до моменту набрання чинності цим наказом.

Указане положення передбачає можливість користувачам РРО, які придбані й уведені в експлуатацію до набрання чинності цим Положенням,  при технічній неможливості доопрацювання (перепрограмування) використовувати їх до спливу строку експлуатації, передбаченого виробником.

Водночас заміна морально застарілих моделей проходитиме природним шляхом за рахунок зняття з реєстрації техніки, строк експлуатації якої вичерпано, та заміни її на нові моделі. Суб’єкти господарювання матимуть змогу не витрачати обігові кошти на термінову заміну (у разі неможливості доопрацювання) наявного парку касової техніки в умовах економічної ситуації, що склалася нині в державі.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»