Новини публікуються мовою оригіналу

Обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації стипендії здійснюється починаючи з місяця, в якому її призначено. У разі якщо особа не отримувала стипендію чи втратила право на її призначення, а потім стипендія їй була знову або вперше призначена (за результатами наступного семестрового контролю, у зв'язку з переведенням на навчання за державним замовленням, появою підстав для призначення соціальної стипендії, поновленням на навчання тощо), обчислення індексу споживчих цін здійснюється з місяця призначення стипендії.

Тобто для учнів і студентів першого року навчання, які отримували стипендію до першого семестрового контролю, а також для тих, які її отримували за результатами попереднього семестрового контролю й не втратили право на отримання за результатами наступного, базовим місяцем для проведення індексації стипендії вважається вересень.

У разі якщо студент протягом 2012–2015 рр. не втрачав право на отримання стипендії, обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації стипендії продовжує здійснюватися з вересня 2012 року.

Аналогічно здійснюється індексація стипендії для студентів, які були зараховані на навчання у вересні 2013 року.

Виплата сум індексації грошових доходів здійснюється за рахунок джерел, з яких провадяться відповідні грошові виплати, у межах фінансових ресурсів.

Про це проінформував сайт Профспілки освітян.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»