Новини публікуються мовою оригіналу

Не пройшло й півроку, як Уряд надумався усе ж прийняти постанову «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» від 17.06.2015 р. № 413 (далі Порядок № 413). Документ набирає чинності з дня його опублікування.

Він передбачає, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника ЄСВ за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Відмітимо!

ДФС у листі від 04.06.2015 р. № 19779/7/99-99-17-03-01-17 вказувало, що оскільки Порядок формування та подання страхувальниками звіту з ЄСВ, затверджений наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 454, скасовано й поки не з’явився порядку повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу, то заповнення таблиці 5 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту з ЄСВ, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. № 435, до появи відповідного порядку вважається «повідомленням» і подається у складі обов'язкової звітності за календарний місяць до територіальних органів фіскальної служби за основним місцем обліку платника із зазначенням трудових відносин із прийнятими працівниками.​

Нагадаємо:  в ст. 24 КЗпП було з 01.01.2015 р. внесено зміни, згідно з якими працівник не може бути допущений до роботи без:

укладення трудового договору, оформленого наказом або розпорядженням власника чи вповноваженого ним органу;

повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (яким є Державна фіскальна служба України, далі — ДФСУ) про приймання працівника на роботу в порядку, установленому КМУ.

Відповідно до ст. 265 КЗпП юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ - у 30-кратному розмірі мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

порушення інших вимог трудового законодавства - у розмірі мінімальної зарплати.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»