МОНмолодьспорту наказом затвердило Типові штатні нормативи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які поширюються на такі типи дитячо-юнацьких спортивних шкіл незалежно від їх підпорядкування та форми власності:

  • комплексні дитячо-юнацькі спортивні школи;
  • дитячо-юнацькі спортивні школи з видів спорту;
  • дитячо-юнацькі спортивні школи для інвалідів;
  • спеціалізовані дитячо-юнацькі школи олімпійського резерву;
  • спеціалізовані дитячо-юнацькі школи для інвалідів паралімпійського та дефлімпійського резерву.

Керівники таких дитячо-юнацьких спортивних шкіл мають привести штатні розписи закладів відповідно до нових вимог у межах затвердженого на поточний рік фонду оплати праці. Проте кількість працівників, що склалася в таких закладах станом на 01.09.2013 р., збільшувати вони не можуть.

Типові штатні нормативи визначають максимальну кількість посад (штатних одиниць) у цих закладах. Наприклад, для посад директора та заступника директора з навчально-тренувальної роботи передбачено по одній штатній одиниці. За наявності власної матеріально-технічної бази нормативом передбачено одну посаду заступника директора з адміністративно-господарської роботи або завідувача господарства. За наявності складу для зберігання обладнання, інвентарю вводиться посада завідувача складу.

Водночас у штатному розписі дитячо-юнацької спортивної школи передбачено одну штатну одиницю бухгалтера за умови, що дитячо-юнацька спортивна школа веде самостійний баланс. Щодо посад заступника головного бухгалтера, бухгалтера чи касира, то їх кількість визначається на основі Міжгалузевих нормативів чисельності працівників бухгалтерського обліку, затверджених наказом Мінсоцполітики від 26.09.2003 р. № 269.

Наказ МОНмолодьспорту «Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл» від 30.07.2013 р. № 37.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 23.08.2013 р. не опублікований.

Готується до публікації в «Офіційному віснику України» № 64 за 30.08.2013 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»