Новини публікуються мовою оригіналу

У понеділок, 22 червня 2015 року, в інформаційному агентстві «Укрінформ» (адреса: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна») відбудеться прес-конференція міжнародної групи експертів Проекту USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» із питань протидії корупції.

Початок о 12:30. 

Запрошуються національні ЗМІ. Акредитація за посиланням.

Контактна особа: Наталія Жугай, 067 323 71 25 nzhuhay@cipe.org

Міжнародні експерти з питань протидії корупції нададуть оцінку зусиллям української влади в боротьбі з корупцією, зокрема, розглянуть законодавчі кроки та імплементацію законодавства.

У заході візьмуть участь:

Драго Кос,  Голова Робочої групи Організації Економічного Співробітництва та Розвитку (OECР) із протидії хабарництву в міжнародних комерційних операціях (Словенія),

Єва Джолі, колишній слідчий суддя, депутат Європейського парламенту (Франція),

Нікос Пассас, професор кримінології Північно-Східного університету в Бостоні (США).

Модератор прес-конференції — Андрій Куліков, телеведучий, медіаексперт.

Представники експертної групи мають великий досвід роботи в наданні допомоги іншим країнам Європи й Азії у формуванні спеціальних органів із протидії корупції та реалізації антикорупційних заходів.

Проект USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» сприяє внесенню, ухваленню та впровадженню невідкладних реформ у сфері боротьби з корупцією та покращення бізнес-середовища для малих і середніх підприємств (МСП) в Україні.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»