Уряд вирішив, що гранична вартість квадратного метра житла не буде перепоною під час держзакупівель квартир для осіб, які відносяться до категорії воїнів-інтернаціоналістів і які перебувають на квартирному обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов.

Такі квартири державні органи придбавають на аукціоні серед тих, які запропоновані учасниками торгів.  Разом із тим відповідно до оновлених норм Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів, затвердженого постановою КМУ від 09.03.2011 р. № 223, вартість придбання 1 кв. м загальної площі житла, яка визначається за результатами закупівлі, повинна бути найнижчою серед запропонованих учасниками торгів.

Нагадаємо: раніше ми писали про те, що завдяки такому кроку Мінсоцполітики планує освоїти всі виділені на ці потреби бюджетні кошти.

Постанова КМУ «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів» від 07.08.2013 р. № 547.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Станом на 21.08.2013 р. не опублікована

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»