Раніше ми повідомляли, що із самостійно роздрукованим електронним квитком можна звітувати про відрядження. Наразі ця норма діє лише на електронні посадочні квитки на швидкісні поїзди Інтерсіті+ та поїзд № 37/38 Київ – Донецьк, адже з 23 липня вони набули статусу розрахункового документа (фіскального чека). До кінця ж 2013 року такі електронні квитки будуть впроваджені на всі поїзди внутрішнього сполучення.

У зв’язку з цим Мінфін уніс зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон.

Зокрема змінами передбачено, що в разі використання електронного проїзного/перевізного документа на поїзд підставою для відшкодування витрат на його придбання є роздрукований на паперовому носії посадочний документ (у разі перевезення багажу — роздрукований на паперовому носії перевізний документ; у разі окремого замовлення послуги (зокрема, послуги з користування комплектом постільних речей, резервування місць) — роздрукований на паперовому носії документ на послуги).

У разі повернення електронного проїзного/перевізного документа на поїзд до звіту додається роздрукований на паперовому носії документ на повернення.

Інформацію про наявність і статус електронного проїзного документа можна перевірити на офіційному веб-сайті Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Наказ Мінфіну «Про затвердження Змін до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон» від 19.07.2013 р. № 667.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Станом на 22.08.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»