Новини публікуються мовою оригіналу

Виконавча дирекція Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомила: з урахуванням тієї обставини, що Закон України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-XIV (даліЗакон № 1105) установлює норму дванадцяти місяців перед настанням страхового випадку, місяць настання страхового випадку не входить до зазначеного дванадцятимісячного періоду, за який обчислюється страховий стаж для визначення права на матеріальне забезпечення в розмірах, передбачених ч. 4 ст. 19 Закону № 1105. Тобто, наприклад, у разі якщо страховий випадок настав у лютому 2015 року, дванадцятимісячним періодом для обчислення страхового стажу буде період лютий 2014 – січень 2015 року.

У разі якщо робочий час застрахованої особи підсумовується або його облік ведеться в годинах, для обмеження допомоги по тимчасовій непрацездатності розміром мінімальної заробітної плати слід розмір мінімальної заробітної плати, установлений у місяці настання страхового випадку, розділити на години за графіком роботи застрахованої особи в цьому місяці й отриманий розмір годинної заробітної плати порівняти із розміром середньогодинної заробітної плати, обчисленим шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період заробітної плати на кількість відпрацьованих годин застрахованою особою в зазначений період.

Також повідомлено, що для обмеження допомоги по вагітності та пологах двократним розміром мінімальної заробітної плати необхідно застосовувати середньомісячну кількість календарних днів (30,44).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»