Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у підкатегорії 301.04.01 відповіла на питання: яким чином розраховується ЄСВ, якщо у працівника, призваного в середині місяця на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, розмір нарахованої заробітної плати за фактично відпрацьований час у місяці призову менше мінімальної заробітної плати?

У разі якщо сума нарахованої заробітної плати (основна заробітна плата за фактично відпрацьований час працівника призваного в середині місяця на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період та його додаткова заробітна плата (середній заробіток) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який вона нараховується, то підприємство має нараховувати ЄСВ виходячи із законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати.

Якщо сума нарахованої заробітної плати дорівнює або перевищує розмір мінімальної заробітної плати, сума ЄСВ розраховується із фактично нарахованої заробітної плати.

При цьому утримання єдиного внеску із заробітної плати найманого працівника здійснюється із фактично нарахованої заробітної плати.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»