Новини публікуються мовою оригіналу

ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників на те, що із 1 січня 2015 року сфера застосування РРО суттєво розширилася. Із 01.07.2015 р. платники єдиного податку ІІ та ІІІ груп повинні застосовувати в своїй господарський діяльності зареєстровані й опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО.

Першим кроком суб’єктів господарювання, які мають наміри використовувати реєстратори розрахункових операцій, є вивчення документації стосовно застосування певних видів реєстраторів, моделей та їх класифікацій у конкретних сферах діяльності, а потім уже їх придбання.

Другим кроком є обрання центру сервісного обслуговування й укладання із ним договору.

Третім кроком є звернення до податкової за місцезнаходженням (місцем проживання) суб’єкта господарювання та:

-       подання заяви про реєстрацію РРО за формою № 1-РРО;

-       подання копії документа, що підтверджує факт придбання або безоплатного отримання РРО;

-       подання  копії документа на право власності або права перебування (оренди) в приміщенні, де будуть використовувати касовий апарат;

-       подання  копії договору із ЦСО (центром сервісного обслуговування);

-         отримання довідки про резервування фіскального номера РРО за формою № 2-РРО.

Четвертим кроком протягом 5 робочих днів із моменту видачі довідки про резервування фіскального номера РРО є звернення до ЦСО, щоб касовий апарат опломбували та ввели в експлуатацію.

П’ятим кроком є подання копії згаданої довідки й акту до закінчення зазначеного вище п’ятиденного строку до податкової для завершення реєстрації РРО й отримання посвідчення.

ГУ ДФС у Дніпропетровській області

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»