Голова Кабміну відвідав Луганськ, де стався сумнозвісний вибух у багатоповерхівці. Він зазначив, що причиною аварії в будинку став вибух газового котла індивідуального опалення. Тому під час відновлення будинку необхідно врахувати цей фактор і виключити установку таких котлів. «Наявність індивідуальних котлів у непристосованих для їх експлуатації будинках — це міна уповільненої дії. Ніхто не може жити в безпеці, поки існує таке опалення. Ми дали вказівку перевірити використання таких індивідуальних газових установок на відповідність технічних характеристик будівель», — підсумував Прем’єр-міністр.

Більше того, за словами Азарова, попередній Уряд активно проводив кампанію з установки індивідуального опалення людьми. У результаті чого наразі склалася дуже складна ситуація, коли в будинках, де відсутня необхідна вентиляція, витяжки, було встановлено газове обладнання. Він зазначив, що за останні кілька років відбулося більше ніж 20 аварій.

«Наразі ми дали вказівки перевірити абсолютно всі будинки, де встановлено індивідуальне опалення, і, звичайно, необхідно буде провести роботи з покращення системи вентиляції. Таким чином, це не тільки міна уповільненої дії, ці рішення призвели до того, що значно погіршилася рентабельність роботи централізованих котелень», — повідомив Голова Уряду.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»