Для того аби встановлювати (відновлювати) межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) та закріплювати їх межовими знаками,  недостатньо мати лише ліцензію на проведення робіт із землеустрою. Відтепер такі роботи зможе виконувати лише:

  • юрособа, що володіє необхідним технічним і технологічним забезпеченням та в складі якої працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників

або

  • фізособа-підприємець, яка володіє необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованим інженером-землевпорядником.

Водночас спростився порядок установлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Віднині він здійснюється на підставі:

  • розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);
  • технічної документації із землеустрою щодо поділу й об’єднання земельних ділянок або проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

Наказ Мінагрополітики «Про внесення змін до Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками»  від 03.07.2013 р. № 405.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Станом на 18.08.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»