Новини публікуються мовою оригіналу

На офіційному веб-сайті Кабміну повідомляють: Мін’юст забезпечив відкритий доступ до Єдиного державного реєстру підприємств, стосовно яких порушено провадження у справах про банкрутство. Відтепер будь-яка фізична чи юридична особа може скористатися цим електронним сервісом, щоб оперативно й безоплатно отримати відповідну інформацію.

Раніше таку інформаційну довідку могла отримати юридична або фізична особа — підприємець про себе шляхом звернення із письмовим запитом до територіального управління юстиції. На відповідь відводилося до 5-ти днів.

Нині інформацію про осіб, щодо яких порушено справу про банкрутство, може отримати особа стосовно себе чи за відповідною довідкою може звернутись її контрагент, будь-який банк, організатор державних закупівель або будь-яка інша зацікавлена особа. Для цього потрібно зайти на сайт Мін’юсту з будь-якого цифрового пристрою, пройти нескладну процедуру реєстрації й оперативно та безплатно отримати потрібну інформацію. Вона виводиться на екран у формі довідки (у скороченому чи розширеному форматі), яка може бути роздрукована.

Тож, перейшовши за посиланням, можна отримати відомості про суб'єктів підприємницької діяльності, стосовно яких триває або завершена процедура банкрутства, у режимі реального часу на безоплатній основі.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»