Новини публікуються мовою оригіналу

Мінсоцполітики в листі від 24.03.2015 р. № 4053/0/14-15/18 дійшло декількох висновків стосовно грошової компенсації за невикористану соціальну відпустку.

1. Соціальна відпустка надається в будь-який час календарного року, незалежно від відпрацьованого часу й часу народження дитини, до чи після. Але право на неї має лише жінка, яка працює. Тому реалізувати своє право на використання цієї відпустки вона може за умови, якщо на день початку відпустки має стаж роботи в рахунок року, за який просить надати їй відпустку, тривалістю хоча б один день.

2. Період перебування у відпустці по догляду за дитиною не зараховується до стажу роботи, що дає право на зазначену соціальну відпустку.

3. У разі якщо працівник звільняється з роботи у відповідному році й має невикористану соціальну відпустку за цей рік, йому має бути виплачена за неї грошова компенсація. На новому місці роботи він не матиме права на отримання додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, оскільки така відпустка надається один раз протягом відповідного календарного року.

4. Можливості перерахування грошової компенсації за невикористані дні зазначеної соціальної відпустки на рахунок підприємства, на яке перейшов працівник при звільненні за переведенням, чинним законодавством не передбачено.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»