Новини публікуються мовою оригіналу

Ветерани праці, діти війни, учасники війни, жертви нацистських переслідувань, члени сімей загиблих чи померлих ветеранів війни, інваліди І–ІІІ груп, особи, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорій, зможуть і надалі користуватися правом на безоплатний проїзд. Про це повідомив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Кабінет Міністрів України не буде відміняти свої постанови про безоплатний проїзд у громадському транспорті пенсіонерів за віком та інвалідів (від 17.05.1993 р. № 354 та від 16.08.1994 р. № 555).

Також міністр соцполітики зауважив, що рішення про пільговий проїзд зазначених категорій у метрополітені ухвалюватимуться органами місцевого самоврядування міст Києва, Харкова і Дніпропетровська. При цьому Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» передбачено кошти на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на рівні минулого року в сумі 1,9 млрд грн, з яких компенсаційні виплати за пільговий проїзд — 1,6 млрд грн.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»