Новини публікуються мовою оригіналу

У Мінсоцполітики пояснили, як заповнювати графу 4 трудової книжки в разі прийняття працівника на роботу. Згідно із позицією контролерів, висловленою в листі від 30.03.2015 р. № 191/06/187-15, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника чи вповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, установленому Кабміном.

Тож оскільки працівник не може бути допущений до роботи, зокрема, без оформлення локального акта роботодавця (фізособи-підприємця) у графі 4 трудової книжки зазначаються реквізити цього документа.

Нагадаємо: фізособи роблять записи до трудових книжок працівників про прийняття на роботу та звільнення з роботи відповідно до укладених із працівниками письмових трудових договорів, що зареєстровані в установленому порядку в державній службі зайнятості. Відповідно до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту населення від 29.07.1993 р. № 58, під час прийняття на роботу до трудової книжки вноситься запис: «Прийнятий на роботу за трудовим договором (зазначаються дата й номер договору), зареєстрованим у держслужбі зайнятості (зазначається повна назва центру зайнятості)», водночас у графі 4 зазначається, на підставі чого внесено запис (дата й номер реєстрації трудового договору держслужбою зайнятості: «трудовий договір (номер), зареєстрований (дата)»), а при звільненні — запис: «Звільнений з роботи (далі зазначається підстава звільнення з посиланням на відповідні статті КЗпП)», водночас у графі 4 зазначається дата зняття трудового договору з реєстрації держслужбою зайнятості: «трудовий договір (номер) знято з реєстрації (дата)».

Як відомо, реєструвати трудовий договір між працівником і фізособою в центрі зайнятості більше не потрібно, адже із КЗпП виключили статтю, яка цього вимагала (241).

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»