Новини публікуються мовою оригіналу

Головне управління ДФС у Запорізькій області повідомляє: відповідно до вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР (даліЗакон № 481), плата за ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями фіксована й не залежить від обсягів продажу.

Зокрема, згідно із ч. 14 ст. 15 Закону № 481 плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, окрім сидру й перрі (без додання спирту), становить 8000 грн на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться в місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що перебувають у межах території міст, — 500 грн.

Для місць торгівлі, які розташовані за межами території міст обласного підпорядкування й м. Києва на відстані до 50 км і які мають торговельні зали площею понад 500 кв. м, плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 грн на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться в місці торгівлі (ч. 16 ст. 15 Закону № 481).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»