Новини публікуються мовою оригіналу

У пояснювальній записці до Закону депутати зазначають, що роботодавець не зацікавлений сплачувати щомісячно фізичній особі доходи від 12 180,00 грн до 20 706,00 грн, оскільки йому потрібно додатково утримати з працівника податок на доходи фізичних осіб у розмірі 5%.

Роботодавець зацікавлений сплачувати фізичній особі НЕ заробітну плату двічі на місяць відповідно до ст. 115 КЗпП, тим самим надаючи йому соціальну та трудову захищеність, а, наприклад, премії за виконану роботу один раз на три місяці, оскільки таким чином загальне навантаження на фонд оплати праці із суми, яка перевищує 17 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, значно зменшиться у зв’язку із тим, що на суму перевищення ЄСВ не нараховується.

Основною метою прийняття закону стало усунення несправедливості, пов’язаної з неспіврозмірним оподаткуванням місячних доходів фізичних осіб у діапазоні від 10 до 17 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а також зменшення можливостей для так званої оптимізації оподаткування за рахунок сплати премій замість заробітної плати.

Тож із набранням чинності закону:

  • збільшать базу оподаткування ПДФО за ставкою 15% з 10 до 17 розмірів мінімальної заробітної плати. Із розміру доходів, які перевищуватимуть 17-кратний розмір мінімальної заробітної плати, ставка податку становитиме, як і наразі, 20%;
  • максимальна величина бази нарахування єдиного внеску залежатиме не від прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент нарахування збору, а від мінімальної заробітної плати станом на 1 січня звітного року;
  • запровадять застосування понижуючого коефіцієнта для визначення розміру єдиного внеску із 01.01.2016 р. на рівні 0,4.

Кінцевої редакції тексту закону поки-що немає, можливо щось із вищепереліченого до нього не потрапило. Чекатимемо на підписання закону Президентом та на його опублікування.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»