Новини публікуються мовою оригіналу

Із 1 січня 2015 року підприємствам, які здійснюють діяльність у сфері послуг за готівкові кошти, необхідно проводити оплату за надані послуги через реєстратори розрахункових операцій (РРО).

Такі касові апарати повинні забезпечувати надання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

Водночас до 1 липня 2015 року для підприємств сфери послуг передбачено перехідний період. Зокрема, тимчасово — до 1 липня 2015 року — такі суб'єкти господарювання звільняються від санкцій у разі проведення розрахунків у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів.

Суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю лише за безготівковим розрахунком через банківські установи, що підтверджено відповідними виписками з банківських рахунків, РРО не застосовують.

Вимога стосовно застосування РРО в сфері послуг передбачена Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р.  № 71-VIII.

Сектор комунікацій ДПІ в Київському районі м. Одеси
Головного управління  ДФС в Одеській області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»