Новини публікуються мовою оригіналу

Верховна Рада ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування земельних ділянок та їх державної реєстрації на підставі документації із землеустрою, розробленої до 2013 року» (законопроект № 0902).

Відповідно до закону, уносяться зміни до Земельного кодексу України (даліЗКУ). Зокрема, у разі якщо до 1 січня 2013 року була розроблена технічна документація із землеустрою стосовно складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування про надання або передавання земділянки у власність або надання в користування, у тому числі — на умовах оренди, формування земельної ділянки як об’єкта цивільних прав, окрім випадків, визначених ст. 791 ЗКУ, здійснюється за такою технічною документацією.

У разі, якщо до 1 січня 2013 року була розроблена технічна документація із землеустрою стосовно складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про надання або передавання земельної ділянки у власність або надання в користування, у тому числі — на умовах оренди, а відомості про таку земельну ділянку не внесені до Державного реєстру земель, державна реєстрація цих земельних ділянок здійснюється на підставі такої технічної документації із землеустрою в порядку, установленому законом.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»