Новини публікуються мовою оригіналу

ДПІ в Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомляє платників ЄСВ, що почав діяти новий порядок подання Звіту щодо сум нарахованого ЄСВ.

Згідно з Порядком формування й подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування № 435, затвердженого наказом Мінфіну України від 14.04.2015 р. (чинний із 30 квітня 2015 року), та роз’яснювального листа від 30.04.2015 р. № 15939 до нього, звітність за формами, затвердженими цим Порядком, слід подавати із 1 червня — починаючи зі звіту за травень 2015 року.

Зокрема, для страхувальників, у яких кількість застрахованих осіб не перевищує п’ятьох осіб, передбачена можливість надсилання Звіту поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, але не пізніше ніж за 10 днів до спливу граничного строку подання звітності.

Новий Порядок не вимагає від страхувальників проставляти на аркушах Звіту реєстраційний номер вихідної документації, із форми цей реквізит прибрали.

Фізособи-підприємці, які протягом місяця не використовували праці інших осіб за трудовим чи цивільно-правовим договором, Звіт за формою № Д4 подавати не повинні.

До того ж, якщо фізична особа — підприємець припиняє діяльність, вона мусить подати за себе Звіт (форма № Д5) із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останній звітний період — із дня спливу попереднього звітного періоду до дня держреєстрації припинення підприємницької діяльності.

ДПІ в Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»