Новини публікуються мовою оригіналу

Уряд встановив постановою від 07.05.2015 р. № 263, що електрична енергія, яка виробляється на неконтрольованій території, продається на цій території суб'єктам електроенергетики, які провадять діяльність з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами й постачання електричної енергії за регульованим тарифом, та/або споживачам електричної енергії відповідної області, та/або іншим суб'єктам господарювання, розташованим у відповідній області, згідно з умовами багатостороннього договору, що укладається між суб'єктами електроенергетики, які провадять діяльність на неконтрольованій території.

Суб'єкти електроенергетики, що водночас провадять діяльність на контрольованій і неконтрольованій території, повинні вести окремий бухгалтерський облік господарської діяльності на неконтрольованій та контрольованій території.

Варто зазначити, що дія постанов Кабміну «Про перехід до єдиних тарифів на електричну енергію, що відпускається споживачам» від 15.08.2005 р. № 745 та «Про врегулювання відносин на оптовому ринку електричної енергії України» від 19.07.2000 р. № 1136 не поширюється на неконтрольовану територію.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»