Новини публікуються мовою оригіналу

У Мінсоцполітики листом від 26.03.2015 р. № 182/06/187-15 роз’яснили, чи можна скоротити жінку, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до трьох років, у зв’язку зі скороченням штату та як попередити про таке звільнення.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП, трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до спливу строку його чинності можуть бути розірвані власником або вповноваженим ним органом лише в разі змін в організації виробництва та праці, у тому числі — ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників. Проте в разі такого звільнення діють обмеження на звільнення окремих працівників, установлені ст. 184 КЗпП.

Зокрема, ч. 3 ст. 184 КЗпП передбачає, що звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років — ч. 6 ст. 179), одиноких матерів у разі наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника чи вповноваженого ним органу не допускається, окрім випадків повної ліквідації підприємства, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням.

Законодавством про працю не передбачена форма та спосіб повідомлення працівника про скорочення чисельності або штату працівників. Водночас у разі виникнення трудових спорів власник повинен мати докази, що працівника було повідомлено про відповідне скорочення за два місяці.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»