Новини публікуються мовою оригіналу

До 01.04.2015 р. п. 10 р. III «Прикінцевих положень» Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 р. № 76-VIII передбачалося, що в 2015 році максимальний місячний розмір заробітної плати (грошового забезпечення) працівників державних органів (окрім Національного антикорупційного бюро та Національного агентства з питань запобігання корупції) й інших бюджетних установ обмежується 7 розмірами мінімальної заробітної плати (із 1 січня — 8526 грн), а при скороченні чисельності працівників — 10 розмірами мінімальної заробітної плати (12180 грн) (виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та оплата часу щорічної відпустки не враховується в зазначеному максимальному розмірі).

Обмеження максимального місячного розміру заробітної плати (грошового забезпечення) працівників державних органів й інших бюджетних установ здійснюється для нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення) шляхом коригування розмірів додаткової заробітної плати (доплат, надбавок, премій), зокрема, тих, що не мають постійного (обов'язкового) характеру: доплат за суміщення професій (посад), виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника, за розширення зони обслуговування або збільшення обсягу виконуваних робіт, надбавок за високі досягнення в праці, виконання особливо важливої роботи, складність, напруженість у роботі, премій тощо.

Водночас оплата за суміщення професій (посад) входить до обмеження максимального розміру заробітної плати.

Розміри допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та оплата часу щорічної відпустки визначаються згідно із чинним законодавством без урахування зазначеного обмеження, а оплата часу відпусток, що не належать до щорічних, часу службових відряджень, сума індексації заробітної плати враховується в максимальному розмірі місячної заробітної плати.

Компенсаційні виплати при звільнені й вихідна допомога не враховується в максимальному розмірі.

Відповідне роз’яснення надало Мінсоцполітики в листі від 21.04.2015 р. № 459/13/84-15.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»