Так, Уряд виклав у новій редакції Порядок користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів.

Тепер підприємства та організації, засновані громадськими організаціями інвалідів, для отримання дозволу на право користування пільгами з оподаткування подають пакет документів, визначений п. 3 зазначеного Порядку, до обласних, Київської та Севастопольської держадміністрацій, Мінсоцполітики АР Крим.

Перелічені органи повинні прийняти рішення про доцільність і надання або відмову в дозволі чи його скасування, якщо дохід організації інвалідів за попередній звітний період менше 8400 мінзарплат (станом на 1 січня поточного року). Якщо такий дохід більше за цю цифру, то документи разом із висновком-погодженням надсилають до Мінсоцполітики для прийняття рішення про надання дозволу, відмову чи його скасування.

Мінсоцполітики зобов’язали вирішувати спірні питання, вести облік підприємств, організацій, яким надано, відмовлено в наданні чи скасовано дозволи.

Підприємства та організації мають право оскаржити рішення про відмову в наданні дозволу чи його скасуванні у встановленому законодавством порядку.

Постанова КМУ від 17.07.2013 р. № 518

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»