Так, відповідно до змін, унесених розпорядженням від 16.07.2013 р. № 2281, ломбарди не пізніше 9 лютого року, наступного за звітним періодом, подаватимуть річну звітність до Нацкомфінпослуг у складі:

  • загальної інформації про ломбард;
  • звіту про склад активів та пасивів ломбарду;
  • звіту про діяльність ломбарду.

Нагадаємо: наразі ломбарди звітують не пізніше 20 лютого.

Крім цього, зміни не оминули й строків для подання виправлених форм звітності. Так, у разі самостійного виявлення ломбардами помилок, що містяться в раніше поданій звітності, вони мають право подати виправлені форми звітності не пізніше ніж протягом 10 календарних днів із дати кінцевого терміну подання такої звітності.

І, зрештою, ломбарди замість копій оприлюдненої річної фінансової звітності мають подавати до 1 червня року, наступного за звітним, аудиторський висновок і річну фінансову звітність, яка підтверджена аудиторською фірмою або аудитором, інформація про яких унесена до реєстру аудиторських фірм та аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, що ведеться Нацкомфінпослуг.

 

Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України» від 16.07.2013 р. № 2281.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Заплановано на публікацію в «Офіційному віснику України» № 61 за 20.08.2013 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»