Новини публікуються мовою оригіналу

Урядом була підтримана постанова про затвердження порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки. Про це повідомляє Урядовий портал.

Згідно із порядком, переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки здійснюється безоплатно органами місцевого самоврядування села, селища, міста, із якими відповідні дачні поселення й садівничі товариства зв’язані адміністративно або територіально.

Для переведення дачних і садових будинків у жилі будинки їхні власники або вповноважені ними особи подають до виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, а в разі відсутності в сільській раді виконавчого органу — сільському голові низку документів, а саме: заяву за визначеною формою, копію документа про право власності на дачний чи садовий будинок, письмову згоду співвласників на переведення такого будинку в жилий і звіт про проведення технічного огляду дачного чи садового будинку із висновком про його відповідність державним будівельним нормам.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»