Новини публікуються мовою оригіналу

Мінсоцполітики в листі від 17.12.2014 р. № 1624/13/84-14 роз’яснило можливість збереження середньої зарплати за час підвищення кваліфікації. Згідно з постановою КМУ «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 11.05.2011 р. № 524, за медичними й фармацевтичними працівниками державних і комунальних закладів (установ), які направляються до закладів післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки й перепідготовки, зберігається середня зарплата за кожним місцем роботи відповідно до законодавства, тобто за основним місцем роботи й за сумісництвом (за умови, що працівник і за основним робочим місцем, і за робочим місцем за сумісництвом здійснює медичну або фармацевтичну діяльність).

Середня зарплата зберігається за медичними й фармацевтичними працівниками незалежно від того, за внутрішнім чи «зовнішнім» сумісництвом вони працюють і з якого місця роботи (основного чи за сумісництвом) направляються для підвищення кваліфікації, підготовки й перепідготовки.

У разі якщо на підвищення кваліфікації направляється лікар за основним місцем роботи й за сумісництвом завідувачем відділення соціально-медичних послуг територіального центру соціального обслуговування, середній заробіток за посадою завідувача відділення соціально-медичних послуг,  на думку спеціалістів Мінсоцполітики, може бути збережений за таких умов.

Згідно з нормами наказу Мінпраці «Про затвердження Типових штатних нормативів чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» від 10.06.2010 р. № 134, завідувачем відділення соціально-медичних послуг територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) може бути лікар-терапевт, лікар-невропатолог, лікар-геріатр.

У цьому випадку розмір посадового окладу завідувача визначається згідно з нормами пп. 2.2.3 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення як керівнику структурного підрозділу — лікарю з відповідним підвищенням за обсяг роботи (наказ Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519).

Отже, у цьому випадку середній заробіток зберігається за працівником за кожним місцем роботи, у тому числі — і за посадою завідувача відділення соціально-медичних послуг терцентру за умови, що за цією посадою він здійснює медичну діяльність і оплата праці визначається за умовами оплати праці медичних працівників.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»