Новини публікуються мовою оригіналу

Держземагентство своїм наказом (від 31.03.2015 р. № 83) затвердило Порядок реалізації головними управліннями Держземагентства в областях, місті Києві повноважень із передачі земель і земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування (на безконкурентних засадах) для всіх потреб.

Механізм реалізації головними управліннями Держземагентства в областях і місті Києві (далі — територіальні органи), повноважень з передачі земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування (на безконкурентних засадах) для всіх потреб виглядає (на прикладі Головного управління Держземагентства в Одеській області) так:

 

Рішення територіальних органів про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою чи про затвердження документації із землеустрою й надання земельної ділянки у власність або користування ухвалюється у вигляді наказу (далі — наказ). Наказ приймається по кожній земельній ділянці окремо.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»