Новини публікуються мовою оригіналу

У Мінсоцполітики листом від 18.12.2014 р. № 1631/13/84-14 роз’яснили деякі нюанси оплати праці працівників обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Підвищення посадових окладів (ставок зарплати) установлюється працівникам обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів за роботу в особливих умовах (з особливим контингентом підопічних). Для встановлення такого підвищення робочі місця цих працівників не потребують проведення атестації за умовами праці.

Конкретний перелік працівників, які мають право на підвищення посадових окладів, і розмір підвищення визначаються керівником закладу за погодженням із профспілковим комітетом залежно від інтенсивності та тривалості спілкування з вихованцями, які мають вади у фізичному чи розумовому розвитку, потребують тривалого лікування або особливих умов виховання.

У штатному розписі працівнику встановлюється посадовий оклад з урахуванням підвищень. У разі якщо працівник має право на підвищення посадового окладу за декількома підставами, абсолютний розмір кожного підвищення встановлюється окремо одне від одного до схемного посадового окладу (тарифної ставки).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»