У процесі розгляду справи судді незабаром матимуть змогу отримати спеціальний витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців. Такий витяг формуватиметься суддею, що розглядає конкретну справу самостійно, і підписуватиметься ним.

Спеціальний витяг отримується за результатами пошуку відповідних відомостей у Єдиному державному реєстрі через Реєстраційний портал, під час здійснення якого суддя має вказати мету отримання спеціального витягу із зазначенням номера справи, що ним розглядається.

Безперешкодний доступ до відомостей Єдиного державного реєстру надається судам загальної юрисдикції на безоплатній основі та забезпечується технічним адміністратором шляхом підключення через Реєстраційний портал.

Відповідальність за організацію доступу користувачів до Єдиного державного реєстру та контроль за дотриманням вимог щодо захисту інформації здійснює керівник апарату суду.

Наказ Мін’юсту «Про затвердження Положення про порядок доступу судів загальної юрисдикції до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» від 31.07.2013 р. № 1556/5.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування (крім п. 1, який набирає чинності через тридцять днів із дня офіційного опублікування).
Станом на 14.08.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»