Новости публикуются на языке оригинала

Міністерство фінансів України наказом від 25.04.2015 р. № 359 затвердило Декларацію про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) (даліДекларація), а також порядок її складання й подання.

Декларація передбачає відомості про встановлені виробником або імпортером максимальні роздрібні ціни на всі підакцизні товари (продукцію), які виробляються ним в Україні, або на всі підакцизні товари (продукцію), що імпортуються ним в Україну, і дату, з якої встановлюються максимальні роздрібні ціни.

Декларація подається виробником або імпортером підакцизних товарів (продукції) до ДФС не пізніше закінчення останньої робочої години дня, в якому спливає граничний строк подання Декларації, — 10 та 25 числа місяця. Установлені виробником або імпортером максимальні роздрібні ціни на перелічені в Декларації товари (продукцію) і подані ДФС не пізніше ніж 10 числа запроваджуються із 15 числа місяця, в якому подається Декларація, а встановлені й подані не пізніше ніж 25 числа — із 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому Декларацію подано ДФС, і діють до їх зміни в порядку, установленому ПКУ.

Установлені виробником або імпортером максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) повинні наноситися на споживчу упаковку таких товарів разом із датою їх виробництва.

Водночас визнано таким, що втратив чинність, спільний наказ Державної митної служби та Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 р. № 1535/1027.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»