Цим літом почастішали дорожні пригоди з участю автобусів і мікроавтобусів. Тож Мінінфраструктури наказом внесло зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом відповідно до видів робіт, визначених Законом України «Про автомобільний транспорт» від 05.04.2001 р. № 2344-III.

Зокрема змінами передбачено, що ліцензіати зобов’язані не пізніше двох годин після ДТП за участю їхнього автотранспорту (крім таксі), задіяного для надання послуг із перевезення, поінформувати Укртрансінспекцію або її територіальні органи.

Оперативна інформація про ДТП направляється письмово або через засоби телефонного, факсимільного й електронного зв’язку цілодобово в робочі, вихідні та святкові дні оперативному черговому Укртрансінспекції або її територіального органу та фіксується в журналі обліку оперативної інформації повідомлень про катастрофи, аварії, події, пожежі на автомобільному, залізничному, міському електричному транспорті та під час ведення дорожнього господарства з одночасним повідомленням ліцензіату реєстраційного номера в цьому журналі.

Водночас визначено, що під час перевезення організованих груп дітей на маршруті, що виходить за межі населеного пункту та протяжність якого становить понад 250 кілометрів, у рейс повинні бути направлені 2 водії .

 

         Наказ Мінінфраструктури «Про внесення змін до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 02 липня 2010 року № 427» від 01.07.2013 р. № 436.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 13.08.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»