27 червня 2002 року на зустрічі країн «Великої вісімки» в канадському м. Кананаскісі була проголошена ініціатива «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення». До цієї ініціативи Україна приєдналася в січні 2003 р. До «Глобальної ініціативи щодо боротьби з актами ядерного тероризму» Україна приєдналася в лютому 2007 р.

КМУ звільнив від оподаткування допомогу, яка надається Україні країнами «Великої вісімки» (G8) у рамках Глобального партнерства проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення та Глобальної ініціативи боротьби з актами ядерного тероризму.

Відповідно до абз. 3 п. 28 підрозділу 2 р. XX Податкового кодексу України, Кабмін затвердив такі два нормативні акти:

  • Перелік товарів (окрім підакцизних товарів і товарів груп 1 – 24 згідно з УКТ ЗЕД)/послуг, операції з постачання (надання) яких на митній території України тимчасово звільняються від обкладення ПДВ, якщо такі товари/послуги оплачуються за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до ініціативи країн Великої вісімки «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення»;
  • Порядок здійснення таких операцій.

Тож тепер завдяки цим документам підвищення безпеки вітчизняних ядерних об’єктів як мінімум має обходитися на 20% дешевше.

Постанова КМУ від 12.06. 2013 р. № 516 «Деякі питання реалізації абзацу третього пункту 28 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України».
Набирає чинності з дня опублікування.
Станом на 12.08.2013 р. не опублікована

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»