Новини публікуються мовою оригіналу

Департамент соціальної політики Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) нагадує про можливість отримати субсидію на житлово-комунальні послуги.

Субсидія призначається за зверненням одного із членів сім’ї, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації, або особи, що не зареєстрована, але фактично проживає в житловому приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла та на яку відкрито особові рахунки із сплати житлово-комунальних послуг.

Визначення обов’язкового відсотка платежу сім’ї за житлово-комунальні послуги розраховується індивідуально для кожної сім’ї та залежить лише від доходів сім’ї.

Процедура отримання субсидій здійснюється в районних управліннях праці та соціального захисту.

Кожне домогосподарство одночасно із рахунком для оплати енергоносіїв у квітні й жовтні 2015 року отримає спрощені форми заяви та декларації для звернення за призначенням субсидії. Заява й декларація заповнюється особою, на яку відкрито особовий рахунок зі сплати житлово-комунальних послуг. Заповнені заява й декларація можуть бути надіслані поштою до управління за місцем реєстрації заявника (або за місцем фактичного проживання орендаря).

Зразки заяви й декларації, що можуть бути подані ДО 1 травня 2015 року:

 Форми та зразки заяви й декларації, що можуть бути подані З 1 травня 2015 року:

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»