Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у підкатегорії 104.05 «ЗІР» відповіла на запитання: як виправити помилку в додатку 9 «Розрахунок питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/послуг до вартості всіх товарів/послуг (ДС9)» до податкової декларації із ПДВ 0121 – 0123, 0130?

Фахівці ДФСУ розповіли про виправлення помилок  у додатку 9 «Розрахунок питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/послуг до вартості всіх товарів/послуг (ДС9)» (далі — Додаток 9) до декларації із ПДВ 0121 – 0123, 0130. Таке виправлення у зв’язку з неправильно перенесеними показниками з податкової декларації проводять шляхом подання уточнюючого розрахунку, до якого додається Додаток 9 з уточненими показниками.

Уточнюючий розрахунок заповнюють так:

– до графи 4 переносять показники декларації, Додаток 9 до якої уточнюється;

– до графи 5 переносять відповідні показники декларації з урахуванням виправлених помилок (у цьому випадку вони відповідають показникам графи 4);

– графа 6 не заповнюється.   

У разі якщо помилку в Додатку 9 виявили до спливу граничного строку подання декларації, у ньому проставляють позначку в графі 012 «Звітний новий», якщо після спливу граничного строку — у графі 013 «Уточнюючий».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»